Więcej energii w 2021 roku: 7 pytań z Fitness Queen Denise Austin

Więcej energii w 2021 roku: 7 pytań z Fitness Queen Denise Austin

Przyłapałeś się kiedyś na tym, że chciałeś mieć więcej energii? Przestań marzyć i zacznij pracować nad dodatkową energią z pomocą ulubionej amerykańskiej królowej fitness, Denise Austin.

W ramach trwającej serii "7 pytań z..." wnikliwych wywiadów, redaktor naczelny Diet-to-Go John McGran siada z Austin, aby zdobyć jej sekrety do zwiększenia energii i lepszego zdrowia.

Austin, który pozostaje sprawny i wspaniały w wieku 50 lat, ma świetną nową książkę, GET ENERGY: Empower Your Body, Love Your Life (Center Street).

Diet-to-Go: Jesteś znany ze swoich rutynowych zajęć fitness, więc co zainspirowało Cię do napisania książki o energii?

Denise Austin: Cóż, podróżuję po całym kraju i rozmawiam z tak wieloma różnymi kobietami. Skarga nr 1, którą zawsze słyszę, to "Jestem zawsze taka zmęczona, nie mam energii..."

Dostaję również wiele listów przez DeniseAustin.com od kobiet, które mówią mi, że są zawsze wyczerpane i zestresowane. Zdecydowałam, że byłoby wspaniale, gdybym mogła podzielić się tym, co wiem, aby pomóc każdemu, kto kiedykolwiek czuł się zmęczony i pozbawiony energii, pisząc tę książkę. Znalezienie energii jest tym, o co chodzi w GET ENERGY!

DTG: Dlaczego tak wielu ludziom brakuje energii potrzebnej do życia, którego pragną?

DTG: DLACZEGO TAK WIELU LUDZI NIE MA ENERGII POTRZEBNEJ IM DO ŻYCIA, KTÓREGO PRAGNĄ? Po pierwsze, w obecnej trudnej sytuacji gospodarczej niektórzy ludzie przyjmują na siebie więcej obowiązków w pełnym wymiarze czasu pracy, a niektórzy nawet podejmują więcej niż jedną pracę. Mając tak wiele do zrobienia, ludzie przynoszą swoją pracę do domu, by kontynuować ją na laptopach, iPadach, BlackBerries, a nawet przynoszą ją do łóżka.

Nawet ci, którzy pracują w domu, mają z tym więcej do czynienia, ponieważ teraz muszą naciągać swoje dochody, aby zaspokoić potrzeby rodziny, a to oznacza więcej pracy, jak na przykład zaostrzenie budżetu i ograniczenie niektórych udogodnień, które wcześniej mogły kosztować. W dzisiejszych czasach wymagania życia są ogromne.

Po drugie, wiele osób siedzi więcej z powodu technologii, którą mamy kable, smartfony, iPady, komputery i laptopy - a siedzenie za dużo obniża nasz poziom energii. Badania pokazują, że przeciętny Amerykanin siedzi 8 godzin dziennie.

Cyrkulacja jest ważna - to właśnie ona daje energię, a my nie możemy uzyskać cyrkulacji, jeśli siedzimy cały czas. Kiedy siedzisz na poziomie bioder, niemalże zakłócasz przepływ krwi z górnej części ciała do dolnej części ciała, więc to wyczerpuje Twoją energię. Musimy zrobić sobie przerwę od siedzenia!

W książce znajdziesz szybkie wskazówki, jak usiąść ładnie i wysoko, aby móc lepiej oddychać i jak wstać i rozciągnąć się, aby pobudzić krążenie. Kiedy masz dobrą energię, poprawia to Twoją postawę, a lepsza postawa daje Ci więcej dobrej energii.

Jest to pozytywny cykl. Lepsze nastawienie sprawia, że jesteś bardziej optymistycznie nastawiony, więc nie jesteś osłabiony przez negatywne myślenie. Jedną z moich sugestii jest po prostu wstawać co godzinę, nawet jeśli jest to tylko na minutę.

DTG: Dzięki tobie moje noworoczne postanowienie ma nabrać więcej energii w 2021 roku, ale jak mam zacząć?

DA: Obudzenie się i 5-minutowy trening z GET ENERGY! to świetny sposób na dobry początek dnia. W całej książce mam również wskazówki "Ożyw w 5", które uczą jak odnowić swoją energię w 5 minut.

Wystarczy postępować zgodnie z tymi 5-minutowymi wskazówkami, a od razu poczujesz się lepiej, a to powinno być dobrym motywatorem do naśladowania wszystkiego innego, co książka ma do zaoferowania.

DTG: Jakie są niektóre z wielkich efektów ubocznych bycia bardziej energicznym?

DA: Czujesz się lepiej. Możesz zrobić o wiele więcej w ciągu dnia. Ludzie chcą być przy tobie więcej, bo masz energię i to czyni cię lepszym przyjacielem, pracownikiem - i dla tych, którzy mają znaczącego innego, lepszego kochanka. A energia jest zaraźliwa jak entuzjazm.

DTG: Jak powinienem naładować swoją rezolucję, jeśli moja siła woli zacznie zanikać w lutym?

DTG: JAK POWINIENEM NAŁADOWAĆ SWOJĄ REZOLUCJĘ, JEŚLI MOJA WOLA ZACZNIE SPADAĆ W LUTYM? Jedną z rzeczy, które robię, jest zmiana rutyny treningowej przez cały czas. Codziennie ćwiczę 30 minut i zmiana ta pomaga mi utrzymać motywację. Tak jakbym jednego dnia biegał, a następnego robił pilates.

Zmieniając go przez cały czas uruchamiasz swój metabolizm, który jest wielkim spalaczem tłuszczu. To również może być tak proste jak zmiana mojej muzyki. Myślę, że muzyka jest wspaniałym motywatorem. Pomaga również zaangażować przyjaciela w treningi. W każdą niedzielę organizuję treningi z moimi dziewczynami.

DTG: Czy potrzebuję siłowni czy trenera, żeby być w dobrej formie?

DTG: Nie. Przyjaciel, współmałżonek, czy twoja dziewczyna lub chłopak to idealny osobisty trener. Chodzi o to, że ktoś inny zachęca cię, żebyś się tego trzymał, żebyś nie wyszedł z tego tak łatwo, i to też działa w drugą stronę. Dzięki temu oboje jesteście zmotywowani i jesteście w tym razem.

Możesz włączyć jedną z moich nowych płyt DVD do swojego treningu: Denise Austin's Quick Burn Cardio Możesz przyspieszyć utratę tłuszczu dzięki dwóm 20-minutowym treningom z kalorycznością!

DTG: Czy 15 minut pracy może mnie naprawdę wzmocnić przez 12 pełnych godzin? Nawet te małe ujęcia energetyczne nie obiecują takiej ilości energii!

DTG: Absolutnie. Nawet 10 minut da ci siłę, ale 15 jest lepsze. To zmienia twój metabolizm, tonizuje mięśnie i poprawia krążenie.

Autor