10 wskazówek dotyczących uzyskania 8 szklanek wody

10 wskazówek dotyczących wypicia 8 szklanek wody

Jeśli chodzi o zdrową utratę wagi, Twoją filozofią powinna być woda, woda wszędzie - tak jak w przypadku posiadania wody pod ręką w domu, w drodze, w pracy i na siłowni.

Istnieje wiele korzyści dla zdrowia związanych z wodą, ale skoncentrujemy się wyłącznie na tym, jak woda może pomóc w utracie większej wagi.

Następnie możesz pić w naszych 10 wspaniałych porad dotyczących wody do codziennej rutyny.

Wszyscy słyszeliśmy słynne rady dotyczące diety, które mówią, że należy pić osiem 8 uncji wody każdego dnia. W ostatnich latach niektórzy kwestionowali potrzebę picia tak dużej ilości wody, ale nalegamy, abyś trzymał się tego standardu, dopóki nie będzie absolutnego dowodu na to, że to woda jest przepełniona.

I pamiętajcie, że napoje zawierające kofeinę i alkohol są zazwyczaj uważane za nie do picia ze względu na ich właściwości moczopędne, ale większość innych napojów smakowych liczy się przy zdobywaniu wody!

Na zdrowie!

 

Ostatnie badania wykazały, że osoby, które wypiły dwie szklanki wody 20 do 30 minut przed każdym posiłkiem początkowo szybciej schudły i straciły na wadze znacznie więcej niż te, które tego nie zrobiły.

 

Drugie badanie wykazało, że osoby, które wypiły wodę przed posiłkiem, zjadły średnio o 75 kalorii mniej podczas tego posiłku. Może nie wydawać się to dużo, ale jeśli zjadłeś 75 mniej kalorii podczas obiadu i kolacji przez następny rok, możesz stracić około 14,5 funta!

Twojemu organizmowi trudno jest odróżnić głód od pragnienia. Utrzymując nawodnienie, będziesz czuł się pełniej w brzuchu i będziesz jadł mniej.

 

Tak, woda może być tylko najważniejszym katalizatorem w utracie wagi i utrzymaniu jej w czystości.

 

Więc jak możesz się upewnić, że codziennie dostajesz wystarczającą ilość wody? Spróbuj kilku z tych wskazówek.

 

10 wskazówek dotyczących uzyskania 8 szklanek wody

 

1. Zrób to wygodnie, trzymając na biurku dużą, izolowaną butelkę z wodą i sięgaj po nią przez cały dzień.

 

2. Jeśli masz jabłko, winogrono, pomarańczę lub inny owoc albo sok warzywny, napełnij połowę szklanki wodą.

 

3. Wypij jedną szklankę co godzinę na godzinę w czasie pracy. Po zakończeniu dnia pracy Twój kontyngent wody jest spełniony.

 

4. Zamrozić małe kawałki obranych cytryn, limonek i pomarańczy i użyć ich w miejsce kostek lodu - nie jest to orzeźwiające, ale pomaga dostać się do jednej lub dwóch porcji owoców.

 

5. Nie pozwól sobie na sodę dietetyczną, dopóki nie wypijesz od dwóch do czterech szklanek wody. Przekonasz się, że wkrótce nie będziesz już chciał wody sodowej lub że wystarczy tylko pół puszki.

 

6. Wypij dwie pełne szklanki przy każdym posiłku - jedną przed i jedną po. Ponadto, wypij jedną szklankę przed każdą przekąską, abyś nie zjadł aż tyle.

 

7. Zawsze noś małą butelkę z wodą do ponownego napełnienia i pij w czasie przestoju, jak podczas czekania w kolejce bankowej, siedzenia w pociągu lub utknięcia w korku.

 

8. Wypij dwie szklanki wody natychmiast po przebudzeniu.

 

9. Zawsze trzymaj butelkę wody pod ręką podczas robienia rzeczy w domu, takich jak oglądanie telewizji, pranie czy robienie kolacji.

 

10. Pij wodę z kubka z miarką - to dobry sposób, aby śledzić, ile wody pijesz.

 

Autor