HealthifyMe pomogło Rocky'emu przybrać na masie i przytyć 7 kg

Mięśnie i przyrost masy ciała

Wiek: 27 lat

Waga przed: 73 kg

Waga teraz: 80 kg

Zyskane: 7 kg i napakowane mięśnie

Rocky nie jest obcy w świecie ćwiczeń.

"Ćwiczę już od ośmiu lat. Jestem osobą trenującą na poziomie zaawansowanym z dużą masą mięśniową" - mówi.

Jak więc zapisał się do HealthifyMe?

Rocky, profesjonalista w dziedzinie inżynierii, mówi, że naprawdę znudziło mu się projektowanie nowych harmonogramów treningowych tydzień po tygodniu.

"Odkryłem też, że znalazłem się w pewnym plateau - nie szedłem ani w górę, ani w dół, ani do przodu, ani do tyłu. Wtedy właśnie pomyślałem, że może powinienem skonsultować się z jakimś innym ekspertem" - mówi.

Rocky, który początkowo pobrał aplikację HealthifyMe, aby śledzić swoje kalorie, szybko zdał sobie sprawę, że może tutaj zebrać plon w postaci porad ekspertów.

'Chciałem rozciągnąć moje granice i poprawić moją sylwetkę'

"Skupiłem się na tym, aby rozciągnąć moje granice i wzmocnić moją sylwetkę. Chciałem uzyskać ostrzejsze ciało, takie, w którym napięcie mięśni było bardziej widoczne" - mówi.

Jego trener w HealthifyMe zdecydował, że najlepszą drogą do tej podróży było stworzenie treningu, który był specyficzny dla jego typu ciała i wymagań.

"Ćwiczyłem przez około 45 minut dziennie i postępowałem zgodnie z harmonogramem dostarczonym przez mojego trenera Varuna" - wspomina Rocky.

Ponieważ Rocky'emu zwykle trudno jest znaleźć czas w ciągu dnia pracy, postanowił zaplanować codzienne ćwiczenia około godziny 21:00, po zakończeniu dnia pracy.

"Dzięki temu mogłem ćwiczyć religijnie każdego dnia. Mój trener był bardzo pomocny i wyznaczył mi schemat ćwiczeń w zależności od mojego poziomu sprawności" - mówi.

Podstawą jego reżimu treningowego były ćwiczenia cardio - różnorodne - oraz trening siłowy.

"Jeśli chodzi o dietę, to była ona płynna i zmieniała się w zależności od celu, jaki sobie wyznaczyliśmy" - mówi.

"Nawet dziś staram się utrzymać spożycie kalorii poniżej 2500 dziennie i zapewnić sobie około 170 gramów białka" - dodaje.

Przez pierwsze trzy miesiące Rocky i jego trener koncentrowali się na tym, aby go "zgarbić", po czym jego trener stworzył dietę i trening, które zmieniały się co 3 tygodnie, aby pomóc mu przybrać 7 kg mięśni.

Trzymanie się diety i treningów, aby utrzymać mięśnie

"Teraz planujemy utrzymać mięśnie, które zdobyłem; będzie to trwało przez okres około trzech tygodni, po czym będziemy pracować nad nowym planem, aby zbudować więcej mięśni i utrzymać to", mówi.

"Zapewniam, że utrzymuję moją dietę i rutynę treningową, nawet jeśli jestem zajęty" - dodaje.

Rocky jest niezwykle zadowolony ze swojej podróży HealthifyMe do tej pory i kredytuje trenerów za ich dogłębną wiedzę i przyjazną naturę trenerów.

"Mimo że ćwiczymy od prawie tej samej liczby lat, Varun miał kilka naprawdę dobrych rad, którymi mógł się podzielić z tak zaawansowanym adeptem jak ja. Odkryłem również, że koszt wynajęcia osobistego trenera tutaj nie jest duży w porównaniu do tego na siłowni", mówi.

Czy poleciłby HealthifyMe innym? Pat przychodzi z odpowiedzią: "Zdecydowanie!".

Disclaimer: Rocky zapakował na 7 kg mięśni pod okiem ekspertów HealthifyMe! Wyniki mogą być różne dla Ciebie. Pozwól nam ustalić najlepszą metodę dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel. Zarejestruj się, aby uzyskać najlepsze diety i treningi dla Twojego planu fitness lub odchudzania.

Tagi: mięśnie i przyrost masy ciaławorkout, aby utrzymać mięśnie

Autor