Mój powrót do jesiennej rutyny i przezwyciężanie ataków przekąsek

Typowy dzień Kiedy szkoła jest w pełnym rozkwicie, muszę pogodzić dzieci, pracę i treningi. Dbanie o siebie jest priorytetem, więc mogę być obecna i zdrowa dla moich dzieci i wszystkiego, czego potrzebują. Oto jak wygląda mój typowy dzień: 6:15 = Pobudka 6:20 = Ćwiczenia na eliptycznym sprzęcie 7:20 = Śniadanie 8:00 = Zabieram dzieci do szkoły 8:30 = Praca 10:30 = Poranna przekąska 12:00 = Pilates 1:00pm = Lunch 2:45pm = Odbiór dzieci ze szkoły 3:30pm = Przejazd dzieci na zajęcia 4:00 = Popołudniowa przekąska 5:00pm = Więcej pracy 6:30pm = Odbiór dzieci z zajęć 7:00pm = Kolacja 8:30pm = Wieczorna przekąska (z rodziną!) 10:30pm = Pora snu Chociaż mój harmonogram zmienia się w oparciu o zajęcia moich dzieci i mój harmonogram treningów - kilka dni w tygodniu mam mecze tenisowe lub treningi - upewniam się, że jem trzy posiłki i dwie do trzech przekąsek każdego dnia. W moim domu staramy się jeść przekąski razem. Jest to również czas, kiedy możemy nadrobić zaległości. Planowanie przekąsek Jedną z największych przeszkód, jakie napotykam, jest zapewnienie sobie zdrowych przekąsek między posiłkami, tak żebym nie była zbyt głodna. Ponieważ mam ponad 40 lat i mój metabolizm zaczął zwalniać, chcę też mieć kontrolę nad kaloriami i staram się jeść około 125-150 kalorii na przekąskę. T

ytyczne dietetyczne dla Amerykanów na lata 2015-2020 zalecają zwiększenie spożycia pokarmów bogatych w składniki odżywcze, takich jak beztłuszczowe lub niskotłuszczowe produkty mleczne, takie jak jogurt. Jogurt grecki jest jednym z moich ulubionych produktów, więc zazwyczaj sięgam po Light & Fit Original Greek Nonfat Yogurt, który ma 80 kalorii i 12 gramów białka na 5,3 uncji. Ponadto, grecki jogurt jest bogaty w składniki odżywcze i często jest dobrym źródłem białka i wapnia. Jogurty greckie zawierają zazwyczaj więcej białka niż zwykłe jogurty. W nocy często mam ochotę na coś słodkiego, więc Light & Fit pomaga zaspokoić mój głód słodyczy. Dodam również łyżkę stołową niesłodzonego kakao w proszku, jeśli mam ochotę na czekoladę. Sprawdza się ono w smakach wiśniowym, truskawkowym i malinowym.

Umieszczenie mojego dipu w specjalnej szklance, cóż, po prostu sprawia, że jestem szczęśliwa! Wiśniowo-czekoladowy dip jogurtowy z owocami Obsługuje: 4 Czas przygotowania: 10 minut 2 (5,3 oz) pojemniki Light & Fit Original Greek Cherry Nonfat Yogurt 1 łyżki stołowe niesłodzonego kakao w proszku 24 zielone winogrona bez pestek, umyte 12 truskawek, umytych i przyciętych Specjalne wyposażenie 12 (4-calowych) bambusowych szpikulców W małej misce wymieszaj razem jogurt grecki i kakao w proszku. Na każdy szpikulec nadziać 2 winogrona i 1 truskawkę na środku. Powtórzyć czynność dla pozostałych 11 szaszłyków. Podawać dip jogurtowy z owocowymi szaszłykami na boku. Smacznego. Wielkość porcji: 3 szaszłyki Informacje żywieniowe (na 3 szaszłyki) Kalorie: 79; Tłuszcz całkowity: 0 gramów; Tłuszcz nasycony: 0 gramów; Białko: 4 gramy; Węglowodany ogółem: 17 gramów; Cukry: 13 gramów; Błonnik: 2 gramy; Sód: 13 miligramów Aby uzyskać więcej pysznych pomysłów na posiłki i przekąski z Dannon Light & Fit Original Greek Nonfat Yogurt, śledź @Lightandfit na Instagramie i używaj hashtagu #LightandFitRD #LightandFit.

Autor
Komentarze (0)
Zostaw komentarz