3 powody, dla których styczeń jest świetny na zimową imprezę

Jak obchodziliście Nowy Rok? Czy była to huczna impreza z imprezowymi czapkami i szampanem? Czy była to spokojna noc w domu, chroniąca przed zimnem? Tak czy inaczej, Nowy Rok to świetna okazja do nowych początków. Ale dlaczego tracić to uczucie tylko dlatego, że minął pierwszy dzień miesiąca? Cały styczeń jest powodem do świętowania i rozpoczęcia nowego roku.

Po zakończeniu obchodów świątecznych ludzie wracają do "zwykłego" życia. Ale to może być właśnie czas na podryw. Szczególnie w miejscach, gdzie zimy są długie (np. New Jersey), ludzie myślą o styczniu i lutym jako o dwóch najdłuższych miesiącach - kiedy pogoda jest często najzimniejsza, święta się skończyły, a wiosna wydaje się odległa.

Ale tutaj wyprzedzamy samych siebie. Styczeń to świetny miesiąc na zorganizowanie imprezy cateringowej dla swoich przyjaciół lub współpracowników, a oto trzy powody, dla których.

1. Często można uzyskać zniżki

Faktem jest, że firmy cateringowe są często mniej zajęte o tej porze roku, w zależności od Twojej lokalizacji i klimatu. W miejscach z mroźnymi zimami często można uzyskać zniżki na imprezy cateringowe w styczniu. Pomyśl o tym: W listopadzie i grudniu było wiele imprez cateringowych, ale w styczniu trzy główne święta (Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie, Nowy Rok) są już za nami. Caterers nadal muszą utrzymać swoje firmy, więc często są chętni do wykonywania pracy z rabatem.

2. Na zewnątrz jest zimno

Nawet jeśli mieszkasz w południowej Kalifornii, zimowe noce mogą stać się chłodne. A jeśli przeżywasz prawdziwą zimę, wiesz, jak cenne może być zebranie się z przyjaciółmi i rodziną - lub współpracownikami - i cieszenie się imprezą z cateringiem w domu. Jest to świetny sposób na przełamanie monotonii rutyny i dać ci coś innego, aby spojrzeć w przyszłość.

3. Wszystkie firmy cateringowe będą zarezerwowane w kwietniu.

Jeśli planujesz catered wydarzenie na wiosnę i lato, masz nadzieję, że planowanie do teraz. Caterers mają harmonogramy, które mają tendencję do wypełniania się szybko podczas wiosny, lata i jesieni miesięcy. Częściej niż nie, nie będzie w stanie uzyskać swój caterer wyboru, jeśli czekać zbyt długo. Być może będziesz musiał zadowolić się cateringiem, który nie ma nawet umiejętności lub sprzętu potrzebnego do wykonania pracy w prawo. A jeśli tak jest, to po co w ogóle się męczyć?

Chodzi o to, że jeśli myślisz o miłym wydarzeniu na świeżym powietrzu zamiast wydarzenia wewnątrz tego stycznia, lepiej dostać planowania. Caterers zarezerwować szybko!

Jak znaleźć świetną firmę cateringową w swojej okolicy

Jeśli jesteś wykwalifikowanym badaczem i kupującym online, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem firm cateringowych w Twojej okolicy, które są bardziej niż chętne do podjęcia Twojego biznesu. Ale musisz znaleźć firmę cateringową, która będzie zarabiać na swój biznes poprzez solidną komunikację i świecącą reputację w społeczności. Tylko w ten sposób możesz być pewien, że Twoje wydarzenie wyjdzie lepiej niż planowano.

Autor
Komentarze (0)
Zostaw komentarz